Soutěže a Jiné akce

Zimní branný závod v Trávníku 28.2.2009

Poslední únorovou sobotu, tj. 28.2.2009 vyjeli mladí hasiči na svou první soutěž v letošním roce, a to na Zimní branný závod do Trávníku, který už sice není typicky hasičský, ale MH se jej stále účastní.

Mladí hasiči zde se soupeři měřili své síly v 3 km dlouhé trati v běhu a ve zručnosti (střelba, hod granátem na cíl, zatloukání hřebíku, překonání překážky), a také byly hodnoceni za znalosti jak hasičské, tak tábornické, ale i všeobecné.

I když byla nemocnost dětí a nevlídné klimatické podmínky na místě znát, nás nic neodradilo a v obou kategoriích se naši mladí hasiči zúčastnili v plném počtu, a to v pěti tříčlenných hlídkách.

Z celkového počtu 11 hlídek mladších žáků se naši umístili na 4., 5. a 8. místě, hlídka starších „ostřílených“ (Dalibor Peška, Marie Krejčí a Kristina Krejčí) se umístili na 3. místě a druhá starší hlídka na místě 11. z celkového počtu 21 hlídek starších žáků.

Za nelehký boj patří všem zúčastněným velká gratulace.

 

            A protože tento den byl docela úspěšným krokem do nové sezóny, tak se už těšíme na dalších patnáct naplánovaných soutěží.

 

 

Kristina Krejčí

vedoucí MH

Žádné komentáře