Soutěže a Jiné akce

Uzlová štafeta Počenice 22.11.2008

V této soutěži se nám obvykle nedaří. Na jedno družstvo je zde potřeba pět výborných uzlařů a to je u nás problém. Většinou nám minimálně jeden z družstva vypadne (onemocní, prostě nemůže, ...) a tak tomu bylo letos. Pak složit co nejlepší soutěžní tým je docela problém. No nedá se nic dělat, hlavní je zúčastnit se, nabýt nových zkušeností, pobavit se, možná si poplakat (ti nejmenší) a bojovat!!!

Do Počenic se sjely všechny SDH s MH z celého Morkovického okrsku a dětí bylo opravdu hodně. V kategorii mladších soutěžily družstva čtyři (SDH Počenice, Morkovice, Uhřice, Prasklice) a v kategorii starší bylo družstev pět (SDH Počenice, Morkovice, Uhřice, Prasklice a smíšené z „Počeňáků a Morkovčáků“).

Na provedení štafety byly dva pokusy, tak nikdo si nebyl jist jak to vše vlastně dopadlo až do vyhlášení. V obou kategoriích se na 1. místě umístili MH z Počenic a pro nás velkým překvapením byli starší. Smíšené družstvo se umístilo na 2. místě a normální na 3. místě. Mladší byli zklamaní, čekalo na ně „bramborové“ 4. místo. Tak snad za rok to bude o něco lepší, protože všichni mají co dohánět.

 

 

Kristina Krejčí

vedoucí MH

Žádné komentáře