Soutěže a Jiné akce

Krajské kolo hry Plamen Otrokovice, 13.6.2009

Je to neuvěřitelné, ale náš vysněný den už máme za sebou. Ještě teď vzpomínáme na atmosféru, emoce, pocity štěstí i malého smutku z, pro nás, tak významného dne, na který jsme se měsíc poctivě připravovali.

Krajské kolo hry Plamen se letos konalo v sobotu 13.6.2009 (7,00 – 18,30 hod) v Otrokovicích na stadionu Jiskra za velmi pěkného počasí. A už po příjezdu nám bylo jasné, že konkurence je obrovská (vždyť my máme v družstvu tři mladší žáky), že nesmíme chybovat, musíme jít tzv. na jistotu a hlavně jít do toho se srdcem.

 Za SDH Morkovice jeli soutěžit tito mladí hasiči: Patrik Navrátil, David Kolář, Marie Krejčí, Dalibor Peška, Kristina Krejčí, Stanislav Křižan, Ondřej Tománek, David Navrátil, Adam Balšánek a Michal Kolář. Právem jim patří velký dík a uznání za to, že zvládli na maximum splnit šest soutěžních disciplín v jeden den, a to:     

1. štafetu 4×60 m

                                   2. štafetu CTIF

                                   3. štafetu požárních dvojic

                                   4. požární útok CTIF

                                   5. požární útok Plamen

                        6. závod požárnické všestrannosti (tzv. „braňák“)

Každá disciplína měla své kouzlo a nějak nás poznamenala, ale na „braňák“ se zapomenout nedá. Naše družstvo zde získalo jen 2 trestné body z 90 možných. Toto se nikdy morkovským mladým hasičům nepodařilo.

A jak to vše dopadlo? Už při průběhu jsme věděli, že se umístíme v druhé polovině. A také se tak stalo. 1. místo MALBRU, 2. místo SDH Kelč, 3. místo SDH Vlčnov, 4. místo SDH Loučka, 5. místo SDH Bojkovice, 6. místo SDH Hovězí, 7. místo SDH Morkovice a 8. místo SDH Počenice.

I když jsme se neumístili na lepší pozici, nám to vůbec nevadí. I při obrovské konkurenci jsme nezoufali a do soutěžení jsme dali vše. Získali jsme naše tři nové rekordy, zkušenosti - jak se říká k nezaplacení a zážitky, které nám nikdo nikdy nevezme.

Už teď si moc přejeme, aby jsme i v příštím ročníku hry Plamen postup opět získali.

 

 

 

Kristina Krejčí

vedoucí MH SDH Morkovice

Žádné komentáře